top of page
Search

Izdejojām ''Polka pilī'' un vēlreiz atvedām mājās ''Kalves skujas'' kausu

Updated: Mar 30, 2022


Esam šo mirkli sagaidījuši! 2022.gada 26.marts bija diena, kad pēc nedaudz vairāk kā divu gadu pauzes (ar atsevišķiem izņēmumiem) esam atgriezušies uz skatuves. Esam atgriezušies pie tautas tērpu pucēšanas, deju soļu mācīšanās un, pats galvenais, pie kopā būšanas. Un to visu mēs drīkstam darīt ierastajā laikā un pilnā sastāvā. Jāsaka, ka šī atgriešanās skatuves starmešos Ačkupam bija īpaši zīmīga, jo tas notika tieši tajā pašā vietā, kur aizvadījām pēdējo koncertu pirms pandēmijas iestāšanās – bijām ciemos Jelgavā pie LLU TDA ‘’Kalve’’ koncertā ‘’Polka pilī’’.


Protams, kā jau ierasts, pirms šī koncerta notiek ‘’Kalves skujas’’ izcīņa. Pirms diviem gadiem tieši mēs bijām tie, kuri ieguva godalgoto 1.vietu un aizvedām mājās ceļojošo kausu. Pandēmijas laikā šis kauss rotājās mūsu plauktiņā veselus divus gadus atgādinot par ne vienu vien izcīnīto uzvaru ''Kalves skujas'' sacensībās. Šī gada izcīņas formāts bija boulinga spēlēšana un papilduzdevumu veikšana – glāzīšu torņu krāmēšana ar balona palīdzību, šautriņu mešana un mēmā šova spēlēšana.

Kad sacensību posms bija noslēdzies, kopā ar citiem kolektīviem vienojāmies koncertā ‘’Polka pilī’’ uz Latvijas Lauksaimniecības universitātes skatuves, taču pēc tam jau bez skatītājiem metāmies kopīgā deju virpulī dejotāju ballē, kurā arī tika izziņoti ‘’Kalves skujas’’ izcīņas rezultāti. 3.vietā ierindojās VPDK ‘’Mārupieši’’, 2.vietu ieņēma paši mājinieki TDA ‘’Kalve’’, taču augstāko punktu skaitu un ceļojošo kausu atkal ieguvām mēs paši! Esam par to ļoti pārsteigti, taču, protams, bezgala priecīgi un lepni! Paldies organizatoriem par šāda veida sacensību organizēšanu, kā arī paldies pārējiem sacensību dalībniekiem par azarta un konkurences sajūtas uzturēšanu.

Tā kā šis sanāca šīs sezonas pirmais koncerts, tad turpinājām ikgadējo Ačkupa tradīciju un apsveicām tos dejotājus, kuriem Ačkupa sastāvā šis bija pirmais koncerts. Visi kopā jaunos dejotājus samīļojām un novēlējām vēl daudz skaistu koncertu kopā ar Ačkupu!


Esam ļoti aizkustināti, priecīgi un pozitīva satraukuma pilni par iespēju atgriezties normālā mēģinājumu un koncertu ritmā. Esam gatavi turpināt iesākot, lai priecētu vēl daudz skatītāju!

Vēlamies teikt lielu paldies ‘’Kalves Skujas’’ izcīņas un koncerta ‘’Polka pilī’’ organizatoriem, dalībniekiem un ciemiņiem! Esam patiesi priecīgi par tieši šādu sezonas sākumu!


Protams, organizatori bija parūpējušies par to, lai šis pasākums noritētu epidemioloģiski drošā vidē pēc MK noteikumiem.


Nu jau varam teikt – tiekamies koncertos!Comentários


bottom of page